PVC MASA ÖRTÜSÜ

Firmamız 1984 yılından beri Güneşli / İstanbul’da pvc masa örtüsü ve plastik folyo üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Günlük 110.000 metrekare / 21.000 Kg PVC plastik folyo üretim kapasitesi ile faaliyetlerimizi 6000 metrekare alanda sürdürmekteyiz. 100 micron ile 1300 micron kalınlıkları arasında; 150 cm enine kadar; yumuşak, yarı sert ve sert olarak üretilen PVC plastik folyolar dekorasyon, kırtasiye, otomotiv, elektronik, mobilya, ev tekstil, inşaat, giyim ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. PVC plastik folyo üretimi konusundaki 50 yılı aşkın deneyimimiz ile AKYOL PLASTİK olarak Kalite’yi müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.
Kalitenin estetikle buluştuğu nokta !

ORJİNAL TASARIM!

Ürünlerimiz, müşterilerimize orjinal tasarımlar sunabilmek için, uluslararası tasarımcılar tarafından oluşturulmaktadır. Koleksiyonumuzda 500'den fazla eşsiz desen ve varyant bulunmaktadır.

SAĞLIKLI YAŞAM

İnsan sağlığı firmamız için en öncelikli kriterdir. Ürünlerimizde kesinlikle ağır metal kullanılma- maktadır. Firmamız her sene düzenli olarak ROHS testlerini yaptırmaktadır.

GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşümlü ürünler ülke ekonomilerine katkı sağlamakla birlikte, atıksal madde olmadığı için doğaya zarar vermemektedir. Ürün- lerimizin tamamı geri dönüşümlüdür.

HİZMETLERİMİZ

Yılların getirdiği tecrübe ve genç neslin kombinasyonu ile yeni fikirler ve müşteri servislerinde firmamız size en iyi olanakları sunmakla birlikte, kaliteden asla taviz vermez.